Нова колекція годинників 2018 року

Igor GoleiJanuary 2, 2018

Традиційно анонсуємо прихід нової колекції годинників 2018 року. Дуже цікавий прихід товару в плані різноманітності товару. Серед новинок так бренди: Mini Focus, Curren, Bobo Bird, Goer, JW. Давайте розглянемо детальніше кожен із них.

Годинники Mini Focus - дуже яскрава новинка у магазині Your Time, це кварцові чоловічі годинники. Головною особливістю їх є дизайн. Команда дизайнерів, яка створює нові моделі, має великий досвід у годинниковому мистецтві та завжди враховує потреби користувачів. Тут і мінімалістичні моделі і хронографи і традиційні годинники з датою. Дуже тішить поєднання кольорів циферблату, ремінця, корпуса. Використані не стандартні комбінації, які на 100% додадуть Вам унікальності і Ваш аксесуар буде помітно відразу. Гарантія на усі товари Mini Focus - 12 місяців, ви можете бути впевнені у якості товарів, ми ретельно підбираємо нові бренди.


Годинники Curren - теж яскравий представник чоловічого роду годинників. Це переважно недорогі моделі розраховані на молодь, людей, які ще у пошуках власної самореалізації але при цьому хочуть виглядати якнайкраще. Дуже стильні та яскраві моделі не залишать байдужими Ваше оточення. Ви будете відрізнятись. Враховуючи те, що ціна невисока, годинники достатньо якісні, що підтверджує наш інтернет магазин https://yourtime.ua надаючи гарантію 12 місяців на механізм. Скло у годинниках використовується мінеральне. Невисока ціна пояснюється також повною автоматизацією виробництва. Годинники уже імпортуються у більше ніж 50 країн світу. Виробник Китай.Дерев'яні Годинники Bobo Bird - одна з найочікуваніших новинок. Це дерев'яні кварцові або механічні годинники. Найбільшою перевагою є те, що вони екологічно чисті, основним матеріалом для виробництва є бамбук. Також вони дуже легкі, практично не відчутні на руці, міцні та довговічні. Ремінці з натуральної шкіри, скло використовується мінеральне, серцем годинників є японський механізм. Цінності додає те, що використовується ручна праця. В комплекті іде коробка, гарантія 1 рік.Механічні годинники Goer (Гоер) - годинники з автопідзаведенням або ручним заводом (рідше). Нова колекція бренду дуже різноманітна, включає в себе багато моделей "скелетонів" годинників з прозорим механізмом. Детальніше ознайомитись з брендом ви можете завітавши у наші магазини Your Time в Івано-Франківську або в онлайн каталозі. Гарантія 12 місяців.

Жіночі годинники на браслеті JW - дуже стильні годиннички з діаметром циферблату до 30мм. Корпус та матеріал ремінця покриті нікелем, використовуються камені з цирконію. Гарантія найнижчої ціни!