Довгоочікуване оновлення Omax

Igor GoleiAugust 24, 2017

На днях отримали нову колекцію оригінальних годинників Омакс. Моделі унікальні та не поширені на українському ринку, такий собі екслклюзив за помірну ціну. Якість дуже хороша, враховуючи наш попередній досвід з продажу годинників бренду Omax в Івано-Франківську. Гарантійних випадків по статистиці дуже мало близько 1%. Це говорить про те, вони зроблені якісно з якісних матеріалів:

  • корпус, застібки, браслет - матеріали латунь або сталь
  • ремінці шкіряні
  • скло мінеральне
  • японський механізм Epson, Miyota


Якщо заглянути в історію бренду, ми побачимо що це доволі зріла компанія, яка заснована у 1946 році. Першими годинниками, які випускались були механічні годинники Омакс. Тільки після того, як винайшли кварцовий механізм, компанія почала виготовляти кварцові годинники, що значно здешевило вартість та підвищило точність ходу годинників.

Також важливою відмінністю бренду від інших є - унікальний дизайн, який навіть почали підробляти і випускати дешеві китайські годинники під брендом Omax. Повірте якщо Вас копіюють, це означає, що ви на правильному шляху;)


Глянути весь каталог чоловічих та жіночих годинників Omax можна ТУТ. Підібрати та купити в Івано-Франківську можна у наших магазинах. Замовити з доставкою Новою Поштою або Укрпоштою можна по всій Україні. Гарантія на всі годинники Omax у нашому магазині https://yourtime.ua/ складає 12 місяців.