Оновлення лінійки Casio

Igor GoleiAugust 24, 2017

Чудові новини! Ми тільки завершили прийом нової колекції класичних чоловічих та жіночих годинників Касіо. Серед цікавих новинок хочемо виділити такі моделі , як ЧАСЫ CASIO MTP-E314D 2BV, ЧАСЫ CASIO MTP-E314L 8BV

ЧАСЫ CASIO MTP-E314L 8BVЧАСЫ CASIO MTP-E314D 2BV

Основною їхньою "фішкою" є мінімалістичний дизайн в датському стилі та жовта секундна стрілка, додає годиннику пікантності. Моделі ідуть з хронографом та мають такі додаткові функції як:

  • день тижня
  • дата
  • індикація день/ніч

Корпус виготовлений зі сталі з антиалергенними якостями, укомплектований відповідно шкіряним або сталевим ремінцем. Застібка класична. Механізм японський компанії Miyota.

Наступними важливими новинками бренду Casio є моделі з нової колекції - Solar Powered. Їхньою основною відмінністю від інших класичних годинників є здатність накопичувати енергію сонця або світла. Світлочутливий циферблат годинника підзаряжає акумулятор на протязі дня. Відновлювані джерела енергії - майбутнє, це прекрасно розуміють у компанії Casio. Тому модельний ряд таких годинників буде стрімко зростати.

ЧАСЫ CASIO MTP-VS02D 2AЧАСЫ CASIO MTP-VS02D 7AЧАСЫ CASIO MTP-VS02L 7B


Усі новинки Касіо можна переглянути в КАТАЛОЗІ на нашому сайті або купити в Івано-Франківську в магазинах Your Time. Всі годинники є оригінальними та комплектуються гарантією на 2 роки. В наявності близко 200 чоловічих та жіночих годинників Casio. Бажаємо приємних покупок, і пам'ятайте, вибір годинника Касіо - це завжди вдалий вибір;)